Centrum Medyczne Mrukmed

Langiewicza 61, 35-085, Rzeszów PL

www.mrukmed.pl
261155909

7-20


Ilość Ocen: 3

Przychodnia specjalizuje się w leczeniu chorób nowotworowych. Zatrudnia ona najlepszych lekarzy specjalistów, by pacjenci otrzymali kompleksową wiedzę na temat ich stanu zdrowia. Stosowane są jego metody dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta. W przychodni jest prowadzona diagnostyka obrazowa, endoskopowa i laboratoryjna. Wszystkie świadczenia są bezpłatne, ponieważ centrum posiada umowę z NFZ. Ponadto przychodnia posiada drugi oddział przy ulicy Partyzantów 30a w Rzeszowie. Zatrudnia w nich ponad 40 lekarzy o różnych specjalnościach. Placówka dysponuje ambulatorium i oddziałem dziennym chemioterapii, a także oferuje mammografię i tomografię komputerową. Co więcej Mrukmed posiada nie tylko poradnię onkologiczną ale również alergologiczną, endokrynologiczną, ginekologiczną i położniczą, dermatologiczną, neurologiczną, okulistyczną, kardiologiczną i otolaryngologiczną. W centrum znajdują się również pracownie diagnostyczne.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Centrum Medyczne Mrukmed

MroczekPrzychodnia z wykwalifikowanym personelem z dobrym podejściem do pacjentów. Jedna z najlepszych w jakich miałem okazję być.


Dorotapolecam Paniom przychodnię do wykonania mammografii oraz rezonansu. Badania są mniej bolesne. widać profesjonalne podejście. Na wyniki nie trzeba długo czekać. Jak mnie jedna z najlepszych przychodni w tej dziedzinie


Token