Gabinet Stomatologiczny Agnieszka-Majcher

Tkaczowa 181, 36-040, Boguchwała PL

www.stomatologia-boguchwala.pl
17 779 00 89

9-15


Ilość Ocen: 2

Gabinet Stomatologiczny prowadzony przez Agnieszkę Majcher w Boguchwale koło Rzeszowa dokładnie jest usytuowany przy ulicy Tkaczowej 181. Oferowane są w nim zabiegi z zakresu chirurgii, implantologii, protetyki, ortodoncji, jak i stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Poza tym dentystka wykonuje również profesjonalne wybielanie zębów oraz leczenie wielu chorób zębów i przyzębia np.: paradontozy. W gabinecie leczeni są nie tylko dorośli, ale też dzieci, dla których jest stwarzana specjalna atmosferę, by nie bały się one w przyszłości leczenia zębów czy też wizyt kontrolnych. Stomatologia w Boguchwale wykorzystuje tylko nowoczesne metody leczenia oraz używa sprawdzonego sprzętu. Zabiegi są bezbolesne, przebiegają możliwie szybko i sprawnie. Poza tym w gabinecie można wykonać zdjęcia RTG oraz każdemu z pacjentów jest udzielany dokładny instruktaż mycia zębów oraz dbania o zdrowy i piękny uśmiech na co dzień.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Gabinet Stomatologiczny Agnieszka-Majcher

ZorroJeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych na Podkarpaciu. Pani Agnieszka jest bardzo miłą i doświadczoną dentystką. Z całego serca polecam.


JakubBardzo fajna i konkretna osoba. Ma podejście do dzieci i umie z nimi rozmawiać, dzięki czemu się nie boją.


Marcelinaprofesjonalna obsługa. jak dla mnie najlepsi fachowcy. Moje zęby są teraz piękne, proste, białe i przede wszystkim zdrowe. Jestem pod wrażeniem jak udało się uzyskać taki efekt.


Token