Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ASKLEPIOS

Podwisłocze 22a, 35-309, Rzeszów PL

www.asklepios.pl
178576443

8-20


Ilość Ocen: 2

ASKLEPIOS świadczy usługi ambulatoryjne i szpitalne. To przychodnia, która posiada wiele oddziałów szpitalnych, zarówno chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, jak i ginekologii, otolaryngologii i foniatrii, ortopedii i traumatologii, urologii, kardiologii interwencyjnej, neurochirurgii oraz anestezjologii. Można w niej wykonać rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG, mammografię, fluoroskopię, jak i wiele innych badań dzięki licznym pracowniom. W przychodni pracuje wiele lekarzy, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz duże doświadczenie w swojej specjalizacji. Gwarantują oni profesjonalną opiekę medyczną zarówno podczas wizyt, jak i przebywania w szpitalu. NZOZ ASKLEPIOS to miejsce, gdzie można wykonać wiele specjalistycznych badań, przy których doborze pomagają oczywiście lekarze. Poza tym przychodnia posiada również własną aptekę. Znajdują się w niej gabinety ortopedyczne, kardiologiczne, urologiczne, pulmonologii czy pediatryczne.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ASKLEPIOS

JoasiaByłam 2 razy operowana w szpitalu Asklepios. Pomimo, że nigdy pobyt w szpitalu nie jest przyjemnością to profesjonalny i empatyczny personel starał się to zrekompensować.


alinaapteka jest bardzo dobrze wyposażona. Niektóre leki których nie mogłam znaleźć w innych aptekach, tutaj były dostępne. Dzięki temu można wszystko załatwić w jednym miejscu. polecam nie tylko aptekę ale również badania, które są szczegółowe i dokładne


polaprofesjonalna opieka i bardzo miła obsługa - polecam wszystkim


Token