Palomed - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Słowackiego 11, 35-060, Rzeszów PL

www.palomed.com.pl
178528782

8-18


Ilość Ocen: 4

Palomed to placówka prywatna, ale świadczone są w niej również usługi nieodpłatne, ponieważ posiada umowę z NFZ. Przyjmują w niej zarówno lekarze rodzinni, specjaliści tacy jak dermatolodzy, okuliści, urolodzy, neurolodzy, kardiolodzy, lekarze medycyny pracy, pediatrzy i wielu innych. Przychodnia składa się łącznie z czterech oddziałów. Inne znajdują się przy ulicy Słowackiego 24, Seniora 2 oraz Kujawskiej 5. Ponadto w Palomedzie są wykonywane również badania diagnostyczne i specjalistyczne. Placówka dysponuje aparatami USG, HOLTER, EKG oraz ciśnieniomierzami. Wykwalifikowana kadra stwarza dla pacjentów przyjazną atmosferę oraz potrafi im kompleksowo pomóc w wielu problemach natury zdrowotnej. Poza tym wykonywane są w przychodni zabiegi urologiczne metodą laserową, co jest bardzo nowoczesnym i skutecznym procesem leczenia chorób układu moczowego. Ponadto ośrodek specjalizuje się w leczeniu chorób prostaty i wielu innych schorzeń urologicznych.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Palomed - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

KarolFachowa obsługa, panie w recepcji bardzo miłe, odpowiedziały na kilka moich pytań. Sama wizyta u lekarza przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo.


Karolmialem zakladany holter wlasnnie w palomedzie. jestem bardzo zadowolony z obslugi i pomocy medycznej. lekarz szczegolowo opowiedzial mi o badaniu oraz pozniej o wynikach. dopasowal leki pod moje schorzenie ktore widze ze pomagaja a nie oslabiaja mnie.


Token