Przychodnia Specjalistyczna Nr 1

Hetmańska 21, 35-045, Rzeszów PL

www.spzoz1.rzeszow.pl/ps1.html
178535281

7.30-20.30


Ilość Ocen: 6

Przychodnia znajduje się w dwóch budynkach- przy ulicy Hetmańskiej 12 i Czackiego 2. Jest to jedna z największych przychodni w Rzeszowie. Znajdują się w niej poradnie specjalistyczne np.: neurologiczna, laryngologiczna, kardiologiczna czy psychologiczna. Ponadto przychodnia posiada zespół rehabilitacyjny z pracownią fizjoterapii. Ośrodek posiada również zakłady diagnostyczne, zarówno diagnostyki obrazowej, laboratoryjnej i pracownię diagnostyczną. Przychodnia oferuje także usługi Podkarpackiego Centrum Diagnozy i Leczenia Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu oraz Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, w którym świadczy kompleksową pomoc lekarską i wychowawczą dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Działa w nim Poradnia Autyzmu Dzieci, Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz Dzienny Oddział Terapeutyczny dla Dzieci z Autyzmem. Przychodnia świadczy więc bardzo kompleksową pomoc w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego, a także zatrudnia wielu specjalistów leczących choroby różnego rodzaju.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Przychodnia Specjalistyczna Nr 1

HubertMało kolejek, lekarze znają się na swojej pracy, miłe panie w recepcji. Na plus dodatkowo wygląd zewnętrzny i wewnętrzny przychodni co może przyciągać potencjalnych pacjentów.


PacjentkaJestem bardzo rozczarowana zachowaniem pielęgniarki w gabinecie okulistycznym.
Ta osoba jest opryskliwa i chamska.Jej podejście do pacjentów jest karygodne.
Jak to możliwe, że taka osoba pracuje w ogóle z ludźmi.
Jestem w szoku . Z takim traktowaniem drugiego człowieka jeszcze się nigdy nie spotkałam.


SlepyZmiany natychmiastowej wymaga. Pielegniarks przy okulistce,jest zlosliwa,arogancka,nawet pomimo uwag pr,esympatycznej pani foktor.udzie z tego typu charektetem nawet pomimo fachowosci,nie powinni byc na takich stanowiskach,moze dyrekcja to rozwazy i podejmie wlasciwe dzialania,aby niestracic dobrej opinii placowki.


Ilonaregularnie uczęszczam z dzieckiem do przychodni. Widzę, że jest poprawa. Lekarze mają bardzo dużo cierpliwości i widać u nich zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim synem


Token