SEBAMED Centrum Medyczne

Siemiradzkiego 6, 35-006, Rzeszów PL

www.sabamed.pl
178506280

8-18


Ilość Ocen: 2

W przychodni można skorzystać z usług ambulatoryjnych o wielu specjalizacjach m.in.: kardiologii, neurologii, dermatologii, chirurgii, gastroenterologii, okulistyki, medycyny pracy czy medycyny sportowej, a także wielu innych. SEBAMED posiada od 2014 roku również druga placówkę znajdującą się w Krasnym, koło Rzeszowa. Przychodnia w Rzeszowie składa się jednak zarówno z wielu poradni, do których można się zapisać, jak i oddział szpitalny. Wykonuje również badania diagnostyczne takie jak USG, EKG i echo serca, spirometrię, badania endoskopowe, RTG, Holter oraz liczne badania laboratoryjne. Dzięki nim może określić szybko i kompleksowo przyczynę wielu schorzeń pacjentów, ustalić metodę leczenia, a także kontrolować stan zdrowia na bieżąco. Ponadto SEBAMED zaleca profilaktykę wykonywania badań, ponieważ wykryte w nich nieprawidłowości pomagają szybko zdiagnozować pacjenta i zastosować u niego konkretne leczenie.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie SEBAMED Centrum Medyczne

ErykObsługa na najwyższym poziomie. Bez dużych kolejek i bez niepotrzebnego stresu


GregoryProfesjonalizm pod każdym względem. Miło i fachowo. Krótkie terminy oczekiwania na wizyty u specjalistów. Bardzo kulturalna obsługa. Polecam.


Adrianbardzo podoba mi sie obsluga oraz wyposazenie przychodni. Wszystko jest czyste i nowe. NIe trzeba dlugo czekac na wyniki badan co dla mnie jest dodatkowo zaleta przychodni


Token