Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie

Witolda 6B, 35-302, Rzeszów PL

https://pro-familia.pl/
177735700

7.30-20.30


Ilość Ocen: 3

Szpital Pro-Familia to miejsce, gdzie stworzono dla pacjentów komfortowe warunki pobytu. Znajduje się w nim dziewięć oddziałów, które oferują kompleksowe leczenie, zarówno prywatne, jak i w ramach umowy z NFZ. W placówce tej przy ulicy Witolda 6B pracuje również wyspecjalizowany personel medyczny, który niesie pomoc chorym oraz dba o ich dobre samopoczucie. Poza tym Pro-Familia posiada również poradnie specjalistyczne, w których można otrzymać profesjonalną pomoc lekarską. Jedna z nich znajduje się przy szpitalu, druga natomiast przy ulicy Podpromie 8/1A. W pierwszej poradni można skorzystać z pomocy dermatologa, dietetyka, ginekologa, kardiologa i wielu innych lekarzy. W drugiej z poradni udzielana jest natomiast pomoc w zakresie urologii, logopedii czy ginekologii onkologicznej. Pro-Familia to poradnie, w których pracują specjaliści z różnych dziedzin, którzy zawsze mają na uwadze dobro pacjenta.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie

KatarzynaBARDZO MIŁA OPIEKA, Panie Pielęgniarki z Oddziału Noworodków sympatyczne, wyrozumiałe, w pełni poświęcone swojej służbie.


Wiktoriajestem bardzo zadowolona. mój poród był właśnie w pro-familii. Całą ciążę również prowadził mi lekarz i z tego szpitala. Dzięki niemu mój synek jest zdrowy. Atmosfera jest również bardzo miła. Pielęgniarki sympatyczne i życzliwe. Polecam


Token